MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 11919215
nr 1191 9215
Karmstol
1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 juni 2018
kl 20:22:40
150 kr